Aplikacja do sukni ślubnej


Ekskluzywna, ręcznie wykonana aplikacja do sukni ślubnej, haftowana cyrkoniami oraz srebrnymi kamieniami. Idealna do sukien ślubnych, dekoracji, pasów i szarf, podwiązek, opasek i fascynatorów.
Praca wykonana trwale i niezwykle starannie.
Aplikacja haftowana jest na tiulu w kolorze ecru, idealnie sprawdzi się więc jako ozdoba kreacji bądź dodatków w kolorze ecru, ivory, szampańskim.
Na życzenia aplikacja może być wykonana na tiulu w innym kolorze.
Wymiary aplikacji: 6 cm x 18 cm

CZAS REALIZACJI OK 14 DNI.

Czy wiecie, że w Marta KO Bridal Design wszystkie aplikacje od podstaw wykonywane są ręcznie? Każdy kryształek, cyrkonia czy koralik, który tworzy ozdobę, jest ręcznie przyszyty.

Wykorzystuję materiały najwyższej jakości, sprawdzone przez lata tworzenia ekskluzywnych haftów. Użyte elementy dają piękny szlachetny blask zarówno w świetle dziennym jak i sztucznym. Wszystkie ozdoby haftowane są na tiulu, który staje się niewidoczny po naszyciu na suknię.

Kolekcja Marta KO Bridal Design to różnorodność kształtów i rozmiarów. Znajdziecie tam zarówno małe ozdoby idealnie służące zaakcentowaniu charakteru Waszej sukni jak i duże aplikacje, stanowiące główną ozdobę całej kreacji.

Zapraszam do składania zamówień.

Tagi:
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz