Jak działa wypożyczalniaWitaj,

jeżeli chcesz wypożyczyć pas do sukni ślubnej, zapoznaj się, proszę, z poniższymi punktami. Wypożyczenie jest równoznaczne z całkowitą ich akceptacją.1. Wybierz pas, który chcesz wypożyczyć.

2. Wyślij zapytanie o jego dostępność na adres: uslana.rozami@gmail.com. Wiadomość powinna zawierać link do wybranego przez Ciebie modelu.

3. Jeżeli pas jest dostępny otrzymasz numer konta, na które należy wpłacić kaucję za pas. Kaucja jest ceną sprzedaży pasa. Kwota ta powinna być uiszczona nie później niż 48 godzin od otrzymania danych do przelewu. Jeżeli wpłata nie wpłynie w tym czasie, zapytanie jest unieważnione.

4. Najpóźniej dwa dni robocze po zaksięgowaniu wpłaty, pas zostanie wysłany listem poleconym priorytetowym.

5. Okres wypożyczenia obowiązuje przez dwadzieścia dni roboczych licząc od dnia nadania przesyłki z zamówieniem do dnia nadania przesyłki ze zwrotem zamówienia. Obie strony są zobowiązane nadać pas listem poleconym priorytetowym oraz podać drogą mailową numery nadania paczek.

6. Koszty przesyłek pokrywają zarówno wypożyczający (Usłana Różami), jak i osoba, która zamawia pas.

7. Jeżeli pas wraca w stanie nienaruszonym oraz w terminie opisanym powyżej, w ciągu czterdziestu ośmiu godzin otrzymasz zwrot kaucji pomniejszonej o koszt wypożyczenia. Przykładowo: jeżeli kaucja wynosi 300 zł, a koszt wypożyczenia 130 zł, otrzymasz zwrot w wysokości 170 zł.

8. Jeżeli pas nosi ślady użytkowania lub plamy, osoba wypożyczająca ma obowiązek na swój koszt oddać go do pralni chemicznej.

9. Jeżeli pas ma trwałe uszkodzenia, od kaucji odliczana jest kwota o wartości kosztów szacunkowej jego naprawy.

10. Jeżeli pas jest zniszczony, kaucja zostaje zatrzymana.

11. Jeżeli pas nie zostanie zwrócony w terminie opisanym w punkcie 5, jest to równoznaczne z jego zakupem przez zamawiającego.


Upewnij się, że wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe.
Jeżeli masz jakieś pytania, pisz na: uslana.rozami@gmail.com
Pozdrawiam serdecznie,
Marta Koczkodaj


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz